Kolekcja Doro

Doro - elegancja w surowych formach

Linia mebli Doro składa się z niesamowicie eleganckich i ciekawych modeli. Grube wieńce górne połączyliśmy z oryginalnymi frontami oraz czarnymi ramkami aluminiowymi. W ten sposób uzyskaliśmy niezwykle ciekawy efekt – meble mają bardzo nowoczesny i lekki wygląd pomimo zastosowania masywnych elementów.
Komoda dębowa DORO typ 48

Doro w salonie

Meble salonowe z kolekcji Doro to wyrazisty styl w każdym domu. Piękne, surowe formy, ciepłe oświetlenie i ponadczasowy charakter litego dębu sprawiają, że salon stanie się ulubionym pomieszczeniem wszystkich domowników.

Lite drewno

System chichego domykania

Meble złożone, gotowe do użytku

Doro w przedpokoju

Garderoba Doro to zestaw starannie zaprojektowanych i funkcjonalnych mebli, które sprawią, że przedpokój stanie się prawdziwą wizytówką nowocześnie urządzonych wnętrz.

Harmonia i nowoczesność w Twoim domu!

Doro to specjalna linia mebli stworzona z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Wykonana z litego dębu z czarnymi akcentami i starannie zaprojektowanym oświetleniem, meble Doro wprowadzają spokojną i magiczną atmosferę do Twojego przedpokoju i salonu.
Komoda dębowy DORO typ 49

Lite drewno

System chichego domykania

Meble złożone, gotowe do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z innymi kolekcjami

Pinos

Bellis

Signum

Luna

Napisz do nas

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz porady, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści są dostępni, aby dostarczyć szczegółowe informacje o naszych produktach i rozwiać wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy fachową pomoc i wsparcie, aby ułatwić Ci podjęcie właściwej decyzji.
Jeśli masz pytania lub potrzebujesz porady, zachęcamy do kontaktu.