Kontakt

Zostaw nam wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie.
Odpowiemy na każdą wiadomość.

Formularz kontaktowy

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OSIKA MEBLE SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Rzepienniku Biskupim 45, 33-163 Rzepiennik Strzyżewski, więcej informacji o przysługujących Pani/Panu prawach w związku z przetwarzaniem danych osobowych w naszej „Polityce Prywatności”.

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania przez OSIKA MEBLE SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Rzepienniku Biskupim 45, 33-163 Rzepiennik Strzyżewski, informacji handlowych w tym: o promocjach, nowościach, na mój adres e-mail lub nr telefonu. Wiem, że mogę w każdej chwili wycofać zgodę co nie wpływa na dokonane wcześniej czynności. Więcej informacji o przysługujących Pani/Panu prawach w związku z przetwarzaniem danych osobowych w naszej „Polityce Prywatności”.

  * Wyrażenie zgody jest wymagane


  Dodatkowe informacje:

  Osika Meble
  Rzepiennik Biskupi 45
  33-163 Rzepiennik Strzyżewski

  Nasza infolinia jest do Państwa dyspozycji
  od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 16:00.

  Zapraszamy do odwiedzenia
  naszego sklepu
  aby zapoznać się z pełną ofertą

  Napisz do nas

  Jeśli masz pytania lub potrzebujesz porady, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści są dostępni, aby dostarczyć szczegółowe informacje o naszych produktach i rozwiać wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy fachową pomoc i wsparcie, aby ułatwić Ci podjęcie właściwej decyzji.
  Jeśli masz pytania lub potrzebujesz porady, zachęcamy do kontaktu.