Play Video
Play Video

Jakość i zaufanie od ponad 30 lat

Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją wysokiej jakości mebli drewnianych – wyjątkowych pod względem wzornictwa, kolorystyki i wykończenia. Za jakością i pięknem naszych mebli kryje się bogate doświadczenie i gromadzona przez lata wiedza, którą systematycznie poszerzamy poszukując nowych rozwiązań, form, okuć i materiałów.

Wszystkie nasze produkty wyróżnia solidność, trwałość, elegancja i funkcjonalność, dzięki czemu znajdują one uznanie nie tylko na krajowym rynku, ale również na rynkach europejskich – czeskim, słowackim, szwajcarskim, austriackim i niemieckim.

Początki naszej firmy

Wszystko się kiedyś zaczyna....

To produkcja prostych form drewnianych, klepek parkietowych oraz płyt z litego drewna. Pod koniec 1995 roku rozpoczęliśmy działalność eksportową na rynek włoski i szwedzki, zaś w 1996 na rynek szwajcarski, gdzie do dnia dzisiejszego dostarczamy wysokiej jakości meble sypialniane z litego drewna bukowego i dębowego. Od tego momentu skupiamy się jedynie na produkcji mebli i łóżek, a nasze produkty sprzedawane są w największych salonach i sklepach meblowych.

Nasze produkty

Elegancja i trwałość w jednym...

Nasz meble projektowane są z najwyższą troską o elegancję, funkcjonalność i trwałość. Wykonujemy je ze starannie wyselekcjonowanego drewna dębowego lub bukowego. Jakość wszystkich naszych produktów jest kontrolowana na każdym etapie produkcji – od etapu obróbki i przygotowania samego surowca do etapu złożenia i wysyłki danego modelu mebla.

Zaprasza do współpracy

Osika Meble, Homecomforts i BaseWood to więcej niż meble — to standardy doskonałości. Zapraszamy do współpracy, która podniesie wartość każdego projektu.

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji

od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

Nowoczesny park maszynowy

Niezwykła precyzja w obróbce drewna...

Od wielu lat inwestujemy w rozwój naszego parku maszynowego. Dysponujemy wysokiej jakości maszynami od najlepszych producentów. Dzięki temu możemy obrabiać każdy rodzaj drewna z niezwykłą precyzją. 

Napisz do nas

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz porady, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści są dostępni, aby dostarczyć szczegółowe informacje o naszych produktach i rozwiać wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy fachową pomoc i wsparcie, aby ułatwić Ci podjęcie właściwej decyzji.
Jeśli masz pytania lub potrzebujesz porady, zachęcamy do kontaktu.