Kolekcja Pinos

Pinos w salonie...

Pinos to linia mebli z litego drewna dębowego, z której jesteśmy szczególnie dumni. Projektując bryły do tej kolekcji staraliśmy się połączyć to, co najlepsze w klasyce z nowoczesnymi trendami w projektowaniu. Dzięki temu meble z kolekcji Pinos mają ponadczasowy charakter i doskonale sprawdzają się jako uniwersalne i unikalne rozwiązanie aranżacyjne w praktycznie każdym wnętrzu.

Komoda dębowa Pinos Typ 04
wys: 100 cm | szer: 99 cm | gł: 38 cm

Nowoczesne podejście do klasycznych form

Surowe piękno dzikiego dębu, zaokrąglone powierzchnie, ciepłe światło i fronty z brązowym szkłem antisol – to wszystko zapewni przyjemną i spokojną atmosferę w każdym salonie.

Lite drewno

System chichego domykania

Meble złożone, gotowe do użytku

Pinos w przedpokoju

Wyważone formy oraz odpowiednio dobrane proporcje w naszych meblach sprawiają, że przedpokój nabiera niesamowicie harmonijnego wyglądu. Garderoba Pinos to idealne rozwiązanie dla przestronnych, jak i niewielkich przestrzeni.

Urządź dom z meblami Pinos...

Pinos to bogata kolekcja modeli, które idealnie sprawdzą się w przedpokoju, salonie i jadalni. Meble wykonane są w całości z litego drewna dębowego, co gwarantuje ich jakość i trwałość. Drewno dębowe to wyjątkowo szlachetny, naturalny surowiec o wysokich walorach estetycznych, dlatego wnętrze z meblami Pinos nabierze unikalnego i ponadczasowego charakteru.
Komoda dębowa Pinos Typ 05
wys: 94,5 cm | szer: 181 cm | gł: 38 cm

Lite drewno

System chichego domykania

Meble złożone, gotowe do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z innymi kolekcjami

Doro

Bellis

Signum

Luna

Napisz do nas

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz porady, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści są dostępni, aby dostarczyć szczegółowe informacje o naszych produktach i rozwiać wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy fachową pomoc i wsparcie, aby ułatwić Ci podjęcie właściwej decyzji.
Jeśli masz pytania lub potrzebujesz porady, zachęcamy do kontaktu.